Jakub Kałuziński, Kacper Sezonienko, Tomasz Neugebauer oraz wypożyczony do GKS-u Tychy Jan Biegański zanotowali we wtorek występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Ten ostatni zdobył przepiękną bramkę w meczu z Portugalią.

Wtorek był ostatnim dniem występów naszych kadrowiczów. Najpierw na murawę wyszła reprezentacja do lat 20, która mierzyła się z Portugalią w ramach Elite League. W wyjściowym składzie znalazł się Jan Biegański, który jest kapitanem drużyny. Biegański w 10.minucie strzelił przepiękną bramkę na 1:0. Pokonał portugalskiego bramkarza cudownym strzałem z dystansu.

W drugiej połowie gry na murawie pojawili się obecni piłkarze Lechii - Tomasz Neugebauer oraz Kacper Sezonienko. Neugebauer rozegrał całą drugą połowę, a Sezonienko ostatnie 20 minut. Mecz zakończył się zwycięstwem Polaków 3:1.

O 17:30 swój mecz rozpoczęła z kolei reprezentacja U21 w składzie z Jakubem Kałuzińskim. Biało-Czerwoni zremisowali 1:1 z rówieśnikami z Łotwy. 60 minut na murawie spędził Jakub Kałuziński.

źródło: flashscore.pl/własne