lechia

Korzystając z przerwy w rozgrywkach zaktualizowaliśmy właśnie wszystkie nasze galerie zarówno te meczowe, te poświęcone budowie stadionu w Letnicy jak i wszystkie nasze galerie kibicowskie.

Zachęcamy zatem do buszowania po naszych stronach i podziwiania zdjęć nadesłanych przez kibiców. Jeżeli oczywiście natraficie na jakieś błędy, śmiało zgłaszajcie to do naszej redakcji.

Zachęcamy też jak zawsze do włączenia się w tworzenie naszych kibicowskich kolekcji. Stronę robimy przecież dla Was i wszystko jest w Waszych rękach :)

 

Do naszego zbioru graffiti dodaliśmy 5 nowych pozycji.

Lechia Gdańsk

Graffiti kibiców Lechii Gdańk

 

Galeria zdjęć Lechistów podróżujących po Polsce i świecie powiększyła się o 17 nowych zdjęć.

Lechia Gdańsk

Lechia jest Wszędzie [część druga]

 

Tym razem do Pokoleń Lechii Gdańsk dodaliśmy jedynie jedno zdjęcie. Zachęcamy więc gorąco do uwieczniania swoich pociech w najpiękniejszych barwach na świecie.

Lechia Gdańsk

Pokolenia Lechii Gdańsk

 

Najnowsza nasza galeria to "Pokój Lechisty". Zachęcamy Was byście w niej prezentowali, jak macie udekorowane w barwy Biało-Zielonych swoje mieszkania. Jako nowość dodaliśmy tylko jeden pokój ale za to obfotografowany na maxa.

Lechia Gdańsk

Pokój Lechisty

 

Zbiór tatuaży powiększył się nam o 6 nowych. Myślę, że wiele jeszcze czeka na obfocenie i uwiecznienie.

Lechia Gdańsk

Tatuaże

 

Dzięki aktywności kilku naszych czytelników do kolekcji tapet dodaliśmy 9 nowych pozycji. Mam nadzieję, że wakacyjny okres zachęci Was do stworzenia nowych ciekawych, które inni kibice będą mogli dumnie prezentować na pulpitach swoich komputerów.

Lechia Gdańsk

Biało-Zielone Tapety na pulpit kibica