lechia

W ubiegłym tygodniu dokonaliśmy aktualizacji naszych wszystkich galerii. Dziś przyszła pora na kolekcje pamiątek, które uzupełniliśmy o sporo nowości.

Zachęcamy zatem do buszowania po naszych kolekcjach. Jeżeli natraficie na jakieś błędy, pomyłkiśmiało zgłaszajcie to do naszej redakcji.

Zachęcamy też, jak zawsze, do włączenia się w tworzenie naszych kibicowskich kolekcji. Stronę robimy przecież dla Was i wszystko jest w Waszych rękach :)

 

Do naszej i tak już dużej kolekcji biletów dodaliśmy 6 nowych głównie z zakończonego sezonu. Warto podkreślić, że część z nich będzie miała, być może, wartość historyczną. Bilet z meczu derbowego w Gdyni może przecież myć ostatnim takim na najbliższe lata. Zaś teoretycznie bilet z meczu z Zagłębiem Lubin to bilet z ostatniego meczu ligowego na T29. Inne bilety też mają swoje historie. Po aktualizacji nasza kolekcja liczy 689 biletów.

Lechia Gdańsk

Bilety z meczów Lechii Gdańk

 

Dzięki jednemu z fanatyków Lechii Gdańsk, możemy zaprezentować Wam zaktualizowaną bazę odznak Lechii. A dodaliśmy właśnie nie bagatela bo aż 15 nowych. Zapraszamy do oglądania.

Lechia Gdańsk

Odznaki Lechii Gdańsk

 

Dzięki dodaniu 2 programów z lat 90-tych nasza kolekcja liczy ich już 110. Nie jest to dużo, zachęcamy więc do przewertowania swoich zbiorów i podzielenia się z nami.

Lechia Gdańsk

Programy meczowe

 

Zbiór szali powiększyliśmy tym razem o 6 nowych ale, co cieszy, wśród nich jest chyba pierwszy tkany czyli KS LECHIA.

Lechia Gdańsk

Kolekcja szali