Po kilku miesiącach prac mamy przyjemność zaprezentować Wam nową wersję portalu Lechia.net

Na wstępie podpowiem, że jest do dopiero wersja BETA. Czeka nas teraz kilka miesięcy dopieszczania wszystkiego, gdyż.zmiana nie polegała jedynie na kosmetyce i przeróbkach graficznych. Zmianie uległo prawie wszystko.

Teraz musimy posprawdzać czy po przeróbkach wszystko działa jak należy. Liczymy tu oczywiście na Wasze wsparcie. Buszujcie po stronie, szukajcie błędów, braków. Razem będzie łatwiej. Wszelkie problemy najlepiej zgłaszajcie na forum w specjalnie do tego celu stworzonym wątku. Jeżeli coś Wam nie działa podawajcie najlepiej jakiej przeglądarki używacie. Mile widziane będą również zrzuty ekranu.

Nowa wersja portalu Lechia.net - tutaj zgłoś błąd i każdą uwagę

Zachęcamy Was do zgłaszania wszelkich sugestii czy pomysłów. Pomóżcie nam wypracować efekt końcowy, który powali na kolana kibiców innych drużyn. Nie ukrywamy, że bardzo zależy nam abyście mogli być dumni z naszego portalu oczywiście pod względem wyglądu jak i zawartości.

W nowej wersji portalu pojawi się kilka nowości. Część z nich już działa, część wymaga jeszcze testów.

Przede wszystkim przebudowaliśmy od zera całe nasze archiwum zdjęć. Wszystkie galerie będą teraz prezentowane w nowej formie, która umożliwi chociażby komentowanie czy ocenianie pojedynczych zdjęć w fotorelacji.

Fotorelacje z sezonu 2012/13

Od zawsze mamy zagadkę jaką kolorystykę stosować na stronie. Jedni wolą jasną inni ciemną. Ciężko znaleźć złoty środek. Dlatego też w nowej wersji każdy z Was będzie mógł wybrać sobie styl. Przycisk wyboru znajduje się na samej górze strony i liczymy, że taka alternatywa zadowoli wiecznie niezadowolonych :)

Równolegle z pracami nad wyglądem strony posuwają się prace związane z ukompletowaniem bazy meczowej. Mamy nadzieję, uporać się z tym w najbliższych miesiącach, dzięki czemu zyskacie największą i najbardziej kompletną kopalnię wiedzy na temat Lechii Gdańsk. Szczegółowe zestawienie spotkań z każdym rywalem w historii, szczegółowe statystyki każdego piłkarza Lechii. Oczywiście są braki, których pewnie nigdy nie uzupełnimy ale będziemy drążyli temat i szukali materiałów w całej Polsce by nikt nie mógł nam zarzucić, że odwalamy fuszerkę!

Lechia Gdańsk [1945-2012]

Dla tych, którzy pasjonują się rywalizacją odpalamy testowego TYPERa. Zachęcamy do wspólnej zabawy. Zapraszajcie znajomych. Oczywiście w razie wszelkich wątpliwości pytajcie. Jeżeli będzie taka potrzeba przygotujemy niezbędne przewodniki na forum jak sobie poradzić z typerem. Jeżeli typer się sprawdzi i będzie dla Was ciekawy to na wiosnę zaostrzymy rywalizację wprowadzając nagrody dla najlepszych.

Typer Lechia.net

To tylko część z nowości, które przygotowaliśmy. O innych będziemy informowali Was sukcesywnie. Mamy nadzieję, że nowy wygląd, nowy układ menu i inne zmiany nie zniechęcą Was a wręcz podziałają przeciwnie.

Może wśród Was są osoby, które chciały by mieć swój wkład w tworzenie portalu? Pamiętajcie, że strona i wszelkie materiały same się nie zrobią. Jesteś grafikiem, programistą, znasz się na CMSach, Joomli, PHP? Zajmujesz się wideofilmowaniem lub fotografią? Chcesz się sprawdzić jako dziennikarz sportowy? Czekamy z otwartymi ramionami!

Jak już wspomniałem dzisiaj odpalamy wersję BETA. Mamy nadzieję, że do końca roku uda nam się odpalić kompletną wersję strony.

Ekipa Lechia.net