Lechia Gdańsk przystępuje dzisiaj do drugiego swojego meczu w tegorocznych rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski. W meczu 1/16 finału zagra z Chełmianką Chełm. Spotkanie odbędzie się o godzinie 13.00 na stadionie MOSIR w Chełmie.

Przypomnijmy, że biało-zieloni są obrońcami tytułu z poprzedniego sezonu. 2 maja 2019 roku w finale na PGE Narodowym w Warszawie Lechiści pokonali Jagiellonię Białystok po golu Artura Sobiecha w 90. minucie meczu.

Niestety tylko ci Kibice Lechii Gdańsk, którzy wybrali się do Chełma, będą świadkami meczu. Reszta nie obejrzy tego meczu na żywo w telewizji. Żadna ze stacji telewizyjnych nie zdecydowała się na przeprowadzenie transmisji z meczu.
Chełmianka - Lechia STREAM LIVE TRANSMISJA TV Gdzie oglądać?
Mecz Chełmianka Chełm - Lechia Gdańsk w 1/16 finału Pucharu Polski zostanie rozegrany w środę 30 października. Początek meczu Chełmianka Chełm - Lechia Gdańsk o godzinie 13. Prawa telewizyjne do rozgrywek Pucharu Polski ma Polsat Sport. Niestety nie planuje transmisji na żywo z meczu Chełmianka Chełm - Lechia Gdańsk. Tego dnia pokaże inne mecze w PP. Nie będzie też legalnego streamu online z meczu Chełmianka Chełm - Lechia Gdańsk.

Nasz redakcja postara się zrekompensować kibicom Lechii brak transmisji. Zapraszamy do śledzenia naszego Twittera. Postaramy się tam na bieżąco informować o sytuacji na boisku w Chełmie.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora