Jak wiecie, na naszej stronie, nie skupiamy się wyłącznie na newsach związanych z aktualną sytuacją wokół klubu. Sukcesywnie powiększamy zbiory w WIRTUALNYM MUZEUM LECHII GDAŃSK. Właśnie powiększyliśmy kolekcję biletów o prawie 100 nowych pozycji z różnych sezonów. A to wszystko dzięki Waszej pomocy.

Aktualnie, na stronie znajdziecie równo 1578 biletów i karnetów z meczów Lechii Gdańsk, meczów zgodowych, a także ze spotkań reprezentacji, na których obecni byli kibice Lechii.

Z każdą aktualizacją mamy coraz mniej braków, szczególnie od lat osiemdziesiątych do czasów obecnych. Liczymy więc, że uda się dotrzeć do kolejnych kolekcjonerów lub po prostu starszych kibiców, którzy mają zachowane na pamiątkę bilety z lat 1945-1980.

Poniżej odnośnik do całej kolekcji. Zapraszamy do przeglądania. Na pewno wiele z tych spotkań zapadło Wam w pamięci, a taki wirtualny spacer tylko odświeży te wspomnienia.

I tutaj jak zwykle liczymy na Was!

Twoi rodzice, dziadkowie, czy sąsiedzi byli kibicami Lechii, zanim wielu z Was przyszło na świat. Rozmawiajcie z nimi o Lechii. Pytajcie, czy mają jakieś pamiątki. Może po szafach, strychach, piwnicach mają pochowane zeszyty, kartony z pamiątkami z czasów, gdy kibicowali Lechii. Dajcie nam koniecznie o tym znać. My zeskanujemy celem uwiecznienia na stronie.

Prosimy o Waszą pomoc!

1972.10.01.lechia slaskwroclaw

1984.08.19.lechia lks lodz a

1994.11.12.gornikkonin lechia

2004.08.21.lechia mieszko sektor b

2018.02.23.jagiellonia lechia

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora