lechia

Od autorów akcji Budujemy Klubowe Samochody otrzymaliśmy właśnie kilka kolejnych projektów Celicy, do zapoznania z którymi serdecznie zapraszamy.

Jak wspominają autorzy projektu, jednak to dopiero początek. Osoby które się zgłosiły, na nadsyłanie swoich prac mają czas do połowy września. Akcja już oficjalnie rusza 1 października 2010r. Wtedy to opublikowanych zostanie 5 najlepszych projektów i rozpocznie się 30-to dniowe głosowanie.

Lechia Gdańsk

Warto nadmienić, że prawdopodobnie inicjatywa otrzyma Honorowy Patronat Prezydenta Komorowskiego (czekamy na pisemne potwierdzenie tego faktu - mówią autorzy). Akcja gościła w minionym tygodniu kilkakrotnie na antenie Radio Eska, a jej autorzy otrzymali zaproszenie do TVP Gdańsk oraz ogólnokrajowej Panoramy.

Na prośbę organizatorów informujemy, że można nadal nadsyłać propozycje projektów na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (do 15 września). Co najważniejsze 1 października ruszamy!

Zobacz wszystkie dotychczasowe projekty w naszej galerii