lechia

Zapraszamy do zapoznania się z kolejną porcją nowości. Tym razem uzupełniliśmy galerie kibicowskie i część zbiorów archiwalnych.

Sukcesywnie uzupełniamy wszelkie zaległości na podstronach naszego serwisu, tak by wraz z końcem roku wszystkie materiały, które do nas trafiły mogły cieszyć Wasze oko. Dzisiaj możecie zapoznać się z nowościami w kilku działach.

Najwięcej nowych zdjęć dodaliśmy do galerii " Pokolenia Lechii Gdańsk". Tym razem możecie podziwiać 14 nowych zdjęć młodych kibiców Lechii.

Lechia Gdańsk

Pokolenia Lechii Gdańsk

 

Kolejna z naszych sztandarowych kolekcji "Lechia jest Wszędzie" tradycyjnie już wzbogaciła się też o sporo bo aż o 10 nowych zdjęć Lechistów z niemal całego świata.

Lechia Gdańsk

Lechia jest Wszędzie

Galeria Lechistek, powoli bo powoli ale stale się rozwija. Tym razem dodaliśmy 2 nowe zdjęcia. Dziękujemy i czekamy na więcej!!

Lechia Gdańsk

Lechistki

 

Galeria arbuzów, jak większość z Was doskonale wie, powstaje dzięki pracy wiernego fana Lechii Krzysztofa Wierzby, który swą miłość do biało-zielonych barw przelewa na arbuzy. Efekt za każdym razem jest powalający. Dziś dodaliśmy 5 nowych pozycji.

Lechia Gdańsk

Arbuzy

 

Baza flag kibiców Lechii, którą na bieżąco aktualizujemy urosła o jeszcze jedną pozycję. Tym razem to flaga reprezentacyjna a więcej szczegółów poznacie po kliknięciu w jej zdjęcie.

Lechia Gdańsk

Flagi Lechii Gdańsk

 

Kolekcję biletów uzupełniliśmy o 6 pozycje z bieżącego sezonu. Jak wiadomo dzięki karnetom i kartom kibica coraz trudniej o tradycyjne bilety ale jakoś nam się jeszcze udaje.

Lechia Gdańsk

Bilety

 

Czy wiesz, że i Ty możesz współtworzyć serwis Lechia.net? Nie trzeba mieć doświadczenia dziennikarskiego ani kilkuletniego stażu w kibicowaniu Lechii. Wystarczy trochę chęci i wytrwałości w tym co się robi. Przyłącz się do nas! W redakcji Lechia.net drzwi są otwarte dla każdego, kto chce działać w imię Wielkiej Lechii.