lechia

Przedświąteczne porządki dotarły także do naszej redakcji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Sukcesywnie uzupełniamy wszelkie zaległości na podstronach naszego serwisu. Dzisiaj możecie zapoznać się z nowościami w kilku działach.

Największe porządki zrobiliśmy w kolekcji odznak. Macie teraz je poukładane tematycznie i wszystkie zdjęcia powinny w miarę dobrze oddawać wygląd danej odznaki. Przy okazji dodaliśmy też kilka świeżynek. Tym samym możemy pochwalić się mega zbiorem, w którym zgromadziliśmy blisko 300 zdjęć odznak!! Warto dodać, że jest tam wiele prawdziwych rarytasów.

Lechia Gdańsk

Kolekcja odznak Lechii Gdańsk

Nasze i tak już ogromne archiwum prasowe wzbogaciło się o kilkadziesiąt wycinków z lat 40-tych, 50-tych i 60-tych. Wśród nich jest też kilka plakatów meczowych z tamtych lat. Tym samym nasz zbiór liczy już ponad 6600 wycinków prasowych.

Lechia Gdańsk

Archiwum Prasowe Lechii Gdańsk

Dawno nie było powodu do aktualizacji działu z zinami. I nikogo kto zna temat to praktycznie nie dziwi, gdyż mamy prawie wszystkie jakie się ukazały, już skatalogowane.

W bieżącym sezonie jednak za sprawą Lwów Pólnocy możemy w końcu powiększyć naszą kolekcję. Wspólnie z projektem "Kibice Razem" zaczęli wydawać biuletyn "A My Swoje...", do którego wielu z nas zdążyło się już pewnie przyzwyczaić. My trzymamy kciuki aby redaktorom nie zabrakło zapału a z czasem może doczekamy się pisma dla kibiców Lechii z prawdziwego zdarzenia.

Lechia Gdańsk

Kolekcja ZINów

 

Czy wiesz, że i Ty możesz współtworzyć serwis Lechia.net? Nie trzeba mieć doświadczenia dziennikarskiego ani kilkuletniego stażu w kibicowaniu Lechii. Wystarczy trochę chęci i wytrwałości w tym co się robi. Przyłącz się do nas! W redakcji Lechia.net drzwi są otwarte dla każdego, kto chce działać w imię Wielkiej Lechii.