24 grudnia 2003 roku oficjalnie wystartował Multimedialny Portal Kibiców Lechii Gdańsk - Lechia.net. Dzisiaj kończymy 18 lat  Jest więc co świętować, gdyż nie ma wiele portali, które potrafiły funkcjonować nieprzerwanie przez tyle lat. Nam się udało, mało tego. Liczymy, że jako 'dorośli' staniemy na wysokości zadania i jeszcze bardziej rozkochamy Was, dzięki naszym pomysłom, w Lechii Gdańsk - bo przecież o to w tym wszystkim chodzi.

Przez te wszystkie lata, przez portal przewinęło się kilkadziesiąt osób. To oni swoją pracą przybliżali Wam to wszystko, co dzieje się wokół Lechii Gdańsk. Uwiecznialiśmy wszystko w postaci newsów, galerii i filmów.

Promowaliśmy większość inicjatyw, które inicjowali kibice, klub oraz Stowarzyszenie.

Nasze autorskie pomysły jak np. "Śląsk, Wisełka, Lechia Gdańsk x3" czyli trzy identyczne flagi dla Śląska, Wisły i Lechii lub chociażby "Sektor NIEBO" to tylko drobny fragment tego co sami zainicjowaliśmy.

Co dalej?

Już po świętach zaprezentujemy Wam nasz nowy pomysł. Mamy nadzieję, że się spodoba i wszyscy będziemy z niego dumni.

Będziemy starali się rozwijać Lechia.TV głównie poprzez liczne wywiady, ale także relacje czy transmisje z wydarzeń sportowych i kibicowskich.

Chcemy dalej rozwijać się dziennikarsko. Do tego jednak będą potrzebne osoby chętne do pracy. Liczymy więc na świeżą krew, która zasili nasze szeregi. Odwagi!

Równolegle będziemy rozbudowywali nasze "wirtualne" Muzeum poprzez dalsze uzupełnianie bazy meczowej, ale również biogramów piłkarzy i trenerów. Mamy nadzieję, że ta praca zaowocuje za kilka lat pozycją, której tak bardzo nam brakuje, czyli monografią Lechii Gdańsk.

Bądźcie z nami!

Czytajcie, zachęcajcie innych do czytania! - zarażajmy razem Wszystkich miłością do Lechii Gdańsk! Nie w każdym od urodzenia płynie biało-zielona krew.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora