Jakub Kałuziński zdobył jedną z bramek w wygranym przez reprezentację Polski do lat 21 spotkaniu z San Marino. Biało-czerwoni wygrali to spotkanie 5:0.

Spotkanie z San Marino odbyło się w ramach turnieju eliminacyjnego do finałów mistrzostw Europy. Biało-czerwoni wciąż mają szansę na awans do turnieju poprzez baraże. Wszystko dzięki zwycięstwu nad San Marino, a także porażce reprezentacji Izraela.

Jakub Kałuziński pojawił się na placu gry w 68. minucie zmieniając Łukasza Porębę. W 82. minucie pomocnik Lechii wpisał się na listę strzelców strzałem w róg bramki zza pola karnego. Dla Kuby było debiutanckie trafienie w drużynie do lat 21. Całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Kacper Sezonienko.