Lechia Gdańsk jest zainteresowana pozyskaniem 23-letniego napastnika, Daniela Paraschiva - taką informację przekazał w niedzielę rumuński portal "ProSport". Rozmowy mają być zaawansowane i Lechia ma być skłonna zapłacić za piłkarza nawet 0,5 miliona euro. 

Daniel Paraschiv występuje obecnie w rumuńskim FC Hermannstadt. W 17 meczach zdobył 8 bramek i jest wiceliderem klasyfikacji strzelców Superligi. W miniony weekend 23-latek zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Rumunii w wygranym 5:0 starciu z Mołdawią, a minutę po wejściu na plac gry zdobył debiutanckiego gola w kadrze narodowej. 

Według dziennikarzy z "ProSport" gdański klub ma być najbliżej sprowadzenia Paraschiva i planuje wyłożyć nawet 0,5 miliona euro. I rzeczywiście plany poszukiwania napastnika nie dziwią - kontrakty Flavio i Łukasza Zwolińskiego wygasają 30 czerwca 2023 roku. Ponad to niewykluczone, że Zwoliński odejdzie już zimą. Pytanie tylko, czy zarząd Lechii rzeczywiście jest skłonny wydać taką sumę za 23-letniego zawodnika.

źródło: ProSport.ro