lechia

Przed wakacjami postanowiliśmy zaktualizować wszystkie nasze galerie kibicowskie. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami.

Na wstępie chciałbym uprzedzić wszelkie prośby o dodanie zdjęć, które nadeślecie do nas w najbliższym czasie. Przerwę w rozgrywkach chcemy przeznaczyć na prace modernizacyjne nad serwisem w związku z czym część rzeczy musi poczekać na swoją kolej. Nikogo nie zamierzamy ignorować a zdjęcia czy materiały, które nam podsyłacie dodamy, tylko prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość.

A zatem co nowego? Kolekcja odznak nie ma szans rozrastać się w szybkim tempie a każda nowa, która do nas trafia wywołuje spore emocje. Tym razem mamy jedną nową ale za to bardzo rzadko spotykaną.

 

Lechia Gdańsk

Odwiedź największą kolekcję odznak Lechii Gdańsk

 

Do galerii "Pokolenia Lechii Gdańsk" dodaliśmy 11 nowych zdjęć. Cieszy nas to, że dumni rodzice często od razu po narodzinach pragną się z nami podzielić zdjęciem młodego kibica w barwach. Przypominamy jendnak, że w tej galerii jest miejsce dla młodych Lechistów (-ek) w każdym wieku.

Lechia Gdańsk

Pokolenia Lechii Gdańsk to największa galeria młodych kibiców Lechii

 

Moda na tatuaże nie jest tak bardzo popularna w środowisku kibiców Lechii ale jak widać pomysłowości nie brakuje. Tym razem dodaliśmy 4 nowe zdjęcia.

Lechia Gdańsk

Pochwal się swoim tatuażem, dodaj go do naszej galerii

 

Kibicowi Lechii nie trzeba przypominać o zabraniu barw w podróż po świecie. A widać to na setkach zdjeć, które tworzą ogromną galerię "LECHIA JEST WSZĘDZIE". W tej aktualizacji dodaliśmy 9 nowych zdjęć.

Lechia Gdańsk

Lechia Jest Wszędzie to setki zdjęć naszych kibiców z kraju i ze świata

 

Niestety ale część galerii od pewnego czasu nie wzbogaca się o nowe pozycje. Zapomnieliście o nich? Bo nie sądzę, że już wyczerpaliśmy wszelkie możliwości. Czy nikt nie robił jeszcze sesji fotograficznej na PGE Arenie?

Lechia Gdańsk

Biało-Zielona Rodzina czeka na Wasze zdjęcia

 

Czy nikt więcej nie chce pochwalić się swoim pokojem?

Lechia Gdańsk

Pokaż innym jak wygląda twój Biało-Zielony pokój

 

Czy pozostałe Lechistki krępują się dołączyć do naszej galerii? Panowie co z wami? Chwytać za aparaty i focić!

Lechia Gdańsk

Lechistki to galeria naszych pięknych pań w barwach Lechii

 

Masz pomysł na inną galerię? Podziel się nim z naszą redakcją.