lechia

Skończył się sezon w Ekstraklasie, kończą się też ostatnie okazje do akcji fotograficznych w naszym wykonaniu.

Korzystając więc z okazji zaktualizowaliśmy podstrony z galeriami, dzięki czemu łatwo możecie znaleźć fotoreportaż z jakiegoś wydarzenia wchodząc w odpowiedni sezon.

Przy okazji dokonaliśmy małego podsumowania naszej dotychczasowej pracy i okazuje się, że w zbiorach serwisu Lechia.net są już 1023 fotorelacje, w których znajdziecie ponad 49000 zdjęć.

Nas to szczególnie nie dziwi biorąc pod uwagę blisko 10 letnią działalność fotoreporterów serwisu Lechia.net + wkład starszych kibiców, którzy udostępnili nam zdjęcia z lat 90-tych, 80-tych i starszych. Oczywiście stale czekamy na pomoc przy uzupełnianiu braków.

Zachęcamy też osoby, które dysponują dobrym sprzętem fotograficznym do wsparcia naszej redakcji. Nie ważne czy mieszkasz w Gdańsku, czy w regionie. Liczy się chęć poświęcenia wolnego czasu celem dokumentowania wydarzeń dotyczących Lechii Gdańsk (mecze piłkarskie, mecze rugby, wydarzenia kibicowskie itp.) Wokół Lechii dzieje się na prawdę dużo - pomóżcie nam choć część z tych wydarzeń uwiecznić.

Odwiedź wielką galerię zdjęć w serwisie Lechia.net

 

Lechia Gdańsk