Łukasz Kacprzycki zdobył dwie bramki dla reprezentacji U-19, podczas wygranego 8:1 spotkania z rówieśnikami z Łotwy.

Łukasz prezentuje od pewnego czasu wysoką formę. W wywalczeniu wyjściowego składu Lechii przeszkadzają mu wyjazdy na zgrupowania U-19, gdzie również prezentuje wysoką formę.

Biało-zielony skrzydłowy otworzył wynik spotkania, zdobywając bramkę w 27 minucie spotkania. Drugi gol Łukasza padł tuż przed przerwą spotkania.

Na drugą część spotkania Łukasz już nie wyszedł. Zmieniony został przez jedną z największych nadziei Legii Warszawa - Aleksandra Jagiełło.

Polska - Łotwa 8:1

Bramki: Kacprzycki 27', 45'; Kędziora 40' (k), 76'; Bagiński 38', 88'; Janeczko 60', 83'

Taudul (46' Skrzyniarz) - Sulewski, Kędziora, Witt, Liberacki (46' Janeczko) - Włodyka (46' Wroński), Linetty, Kobylański (46' Zieliński), Kacprzycki (46' Jagiełło) - Bagiński, Neumann.