Lechia Gdańsk pokonała w 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski II- ligową Radunię Stężyca 4:1. Tak kibice ocenili to spotkanie na Twitterze.

Początek dla Biało-Zielonych nie był udany - stracili oni bramkę już w 4. minucie.

Na szczęście prowadzenie Radunii trwało tylko cztery minuty. Spowodował to Jakub Kałuziński, który w 8. minucie zdobył wyrównującą bramkę. Co było dalej? W 32. minucie drugą bramkę dla Lechii zdobył Łukasz Zwoliński. Bardzo trafny tweet. Do dwóch asyst Kacper dołożył bramkę, tym samym zamykając mecz. Wcześniej w 50. minucie gola zdobył Rafał Pietrzak. Tu kolejne tweety potwierdzające dobre spotkanie Kacpra: Pochwałę od Karoliny dostał także Dominik Piła, kiedy Ilkay Durmus nie wykończył jego podania przed zakończeniem meczu. Poza boiskiem też trochę się działo... Ciekawie dzieje się też w klubie ze Stężycy ;) Najważniejsze jednak, że to Lechia gra dalej w Pucharze Polski. Losowanie kolejnego rywala już w piątek!

autor: Szymon Wleklak

źródło: Twitter