Było tak blisko… Lechia Gdańsk przegrała 1:2 po emocjonującym meczu z Legią Warszawa. Drugą bramkę piłkarze Marcina Kaczmarka stracili kilka minut przed końcowym gwizdkiem. Co po spotkaniu słychać na Twitterze?

Zacznijmy od początku, a więc od fajerwerków, które kibice Legii odpalili przy Łazienkowskiej jeszcze przed początkiem meczu.

Przejdźmy jednak już do wydarzeń boiskowych. Lechia wyglądała w Warszawie naprawdę solidnie. Po pierwszej połowie czas na jej podsumowanie: I nie zdechła. W 57. minucie wynik spotkania otworzył Łukasz Zwoliński. Niestety w 74. minucie straciliśmy bramkę: https://twitter.com/WujaJurek/status/1588638491818086400 W końcówce Legia zdobywa bramkę na 2:1. Autorem Yuri Ribeiro.

autor: Szymon Wleklak