Sebastian Mila był gościem niedzielnego programu "Pogadajmy o piłce" na kanale Meczyki.pl. Nie zabrakło wątku Lechii Gdańsk. - Na ten moment celem jest utrzymanie w I lidze, żeby za rok móc myśleć o awansie. Na razie sprzątanie - przyznał były piłkarz.

W ubiegłym tygodniu do Gdańska przybył nowy inwestor. Saudyjski fundusz MADA Global zostanie nowym właścicielem Lechii Gdańsk, a Paolo Urfer został prezesem zarządu. W międzyczasie powstał nowy klub w Gdańsku - TLG Baltia Gdańsk, której trenerem będzie Maciej Kalkowski. - Wczoraj spotkałem Maćka Kalkowskiego, byłego asystenta. Powstała druga drużyna w Gdąńsku, która będzie startowała w rozgrywkach. Między innymi udziałowcem jest pan Dariusz Krawczyk, mniejszościowy udziałowiec Lechii, który miał też ochotę na zakup Lechii. Trochę w Gdańsku pojawiają się obawy, czy ta druga drużyna nie odciągnie trochę kibiców. Jest jakiś taki problem - przyznał.

- Nie ma transferów, co jest sygnałem na to, że na dziś Lechia przede wszystkim musi utrzymać się w I lidze, aby za rok myśleć o awansie. Na razie sprzątanie - zakończył Mila.

źródło: Meczyki.pl