Lechia wraca z Rzeszowa bez punktów. - Nie można tego zaakceptować. Przepraszam naszych kibiców - mówił po meczu Rifet Kapić.

Nie można tego zaakceptować. Po pierwsze przepraszam naszych kibiców. Nie ma wyjaśnienia. Musimy podnieść głowy do góry i musimy pracować mocniej. Tak to boli, ale musimy być razem i pokazać charakter. I zdobyć trzy punkty za tydzień. Straciliśmy za łatwe bramki. Każdy z piłkarzy powinien zadać sobie jedno pytanie, czy zasłużył po tym meczu, aby nosić koszulkę tego klubu. Jestem rozczarowany sobą. Po wielu meczach byłem dumny, dziś jestem rozczarowany - przyznał po meczu kapitan zespołu Rifet Kapić.

Czy Lechia jest w stanie podnieść się po tej porażce? - Oczywiście. Jestem przekonany. Ci piłkarze są młodzi, błędy się zdarzają, ale wierzę w ich mentalność. Porozmawiamy, przeanalizujemy ten mecz. Graliśmy dziś bez trzech piłkarzy, mecz wyglądał zupełnie inaczej niż z nimi. Ci, którzy za nich weszli powinni zagrać lepiej i wiedzieć, dla kogo grają. Ja rozumiem, że są młodzi i można zaakceptować jeden czy dwa błędy, ale nie więcej. Jestem jednak przekonany, że pokażemy charakter - dodał.

źródło: własne