Reprezentacja Łotwy zremisowała na wyjeździe z Czarnogórą w meczu towarzyskim. Spotkanie w wyjściowym składzie rozpoczął obrońca Lechii Kristers Tobers i został zmieniony w przerwie. Został też ukarany żółtą kartką.

Dla Tobersa był to pierwszy mecz w tym sezonie. Dotychczas nie wystąpił ani razu w lidze, ani nawet w Pucharze Polski, ponieważ cały czas dochodził do siebie po kontuzji. W ostatnim czasie trenował już jednak na pełnych obrotach z pierwszym zespołem Lechii. Po urazie nie ma już choćby najmniejszego śladu.

Łotysze prowadzili od 26. minuty, ale nie udało im się dowieźć zwycięstwa do końcowego gwizdka. W jednej z ostatnich akcji stracili gola na 1:1.

To był jednak tylko mecz towarzyski. Teraz przed Łotyszami dwa spotkania w ramach Ligi Narodów - 10 października z Wyspami Owczymi i trzy dni później z Maltą.

Czarnogóra - Łotwa 1:1 (0:1)
Bramki: Ivanović (90.) - Tarasovs (26.)