Dziś bardzo wyjątkowy Raport Z Wypożyczeń, ponieważ odnoszący się tylko do jednego piłkarza. Został tylko Dominik Piła, który gra w barażach o Ekstraklasę.

Dominik Piła* (Chrobry Głogów)

Czas gry: 90 minut

Rywal: Arka Gdynia (0-2 Z)

Osiągnięcia: 1 bramka i 1 asysta

Dominik witamy w Biało-Zielonej rodzinie! Czekamy na więcej takich meczów w twoim wykonaniu już w naszych barwach! Wczoraj zdecydowanie zapunktowałeś u kibiców Lechii. Przechodząc już do samego spotkania, to Chrobry pięknie wypunktował Arkę. Piłkarze z Głogowa wyglądali, jakby to oni byli faworytami w tym spotkaniu, bo wyeliminowali praktycznie wszystkie atuty Gdynian. Dodatkowo dorzucając konkrety i wykorzystując nieporadność defensywy swojego przeciwnika.

W tym wszystkim ważną rolę odegrał główny protagonista tego artykułu, czyli Piła. Bardzo konkretne spotkanie, bramka + asysta i jedyne, do którego można się przyczepić jest to, że nie miał dwóch trafień na swoim koncie, ponieważ prócz sytuacji, w której wykończył z czwartego metra do pustej bramki, miał akcje gdzie wychodził sam na sam z bramkarzem. Tym razem jednak oddał za słaby strzał, który nie był żadnym problemem dla Kacpra Krzepisza.

Rekompensatą okazała się asysta, przy której wykazał się dużym sprytem, wyprzedzając defensora Arki i wystawiając piłkę Mikołajowi Lebedyńskiemu, który z zimną krwią strzelił bramkę. Poza konkretami, jeśli Chrobry przeprowadzał jakąś akcję, to głównie stroną Dominika. Skracając wszystko do jednego zdania: Piła już sobie kupił zaufanie kibiców i zrobił to w bardzo dobry sposób.

witamy w lechii