Zapraszamy do oceniania zawodników Lechii po występie przeciwko Lechowi Poznań.

Michał Buchalik

Tragedia.. I nic nie jest w stanie zmienić oceny, nawet sytuacje, które wybronił. Winny dwóch bramek, i na tym skończmy.

Deleu

Poprawny w defensywie, niestety w grze do przodu bardzo słaby występ..

Jarosław Bieniuk

Teoretycznie poprawny występ, lecz "maczał palce" w bramkach numer 1 i 4..

Rafał Janicki

Podtrzymał swoją tradycję ze skandalicznymi babolami. Niestety Rafał z każdym spotkaniem wygląda gorzej.

Piotr Brożek

Niestabilny, dużo głupich strat. Najsłabszy występ na wiosne.

Paweł Buzała

Jeden z lepszych, tradycyjnie robił wiatr. Niestety nic tak naprawdę z tego nie wynikało.

Łukasz Surma

SŁABY występ.

Wojciech Zyska

Tragedia. Przewidujemy dłuższy pobyt w rezerwach.

Mateusz Machaj

Katastrofa.. Niestety, po dobrym występie przeciwko Wiśle, tym razem żenujący występ..

Kacprzycki

Próbował szarpać, lecz był odosobniony na prawej stronie. Plus za to, że nie dawał sobie w "kaszę dmuchać" ciągle prowokojącemu Go poznaniakowi.

Piotr Wiśniewski

Pierwsza połowa bardzo słaba, po przerwie już lepiej. Widocznie złożyła się na to zmiana pozycji.

Adam Duda

Dał bardzo dobrą zmianę. Niestety grał samolubnie, co odbiło się w dużej mierze na wyniku spotkania. Gdyby tamta okazja na 3:2 rozegrana była by drużynowo, kto wie, jak potoczyła by się końcówka meczu.. Niestety zamiast 3:2, zrobiło się 4:1. Brawa za to,że chwilę później po części zrehabilitował się.