Po dość nudnym meczu w Gdańsku, Korona zremisowała bezbramkowo z tamtejszą Lechią.

Marcin Brosz (trener Korony Kielce):
Mieliśmy określony plan na to spotkanie. Czekaliśmy na swoją szansę przez ponad 90 minut i ją dostaliśmy. W pierwszej połowie okazję miała Lechia. Chciałem jeszcze powiedzieć, że zmiana Michała Przybyły nie była podyktowana jego słabą dyspozycją. Miał on 2-3 okazje i grał dobrze. Natomiast po wejściu na plac gry Krasicia i Gersona musieliśmy podnieść wzrost naszego zespołu, bo o wyniku mógł zadecydować jeden stały fragmenty gry. To pokazuje, że jesteśmy zespołem. Wszyscy pracujemy nad wspólnym celem.

Thomas von Heesen (trener Lechia Gdańsk):
To był nasz pierwszy mecz po zmianach. Mieliśmy moc, szybkość i kilka okazji. Powinniśmy byli coś strzelić. Jeżeli dominujesz i kontrolujesz spotkanie, to okazje przychodzą. Mieli kilka szans. Korona jednak minimalizowała ryzyko. Było zero z tyłu, ale też z przodu. Jestem usatysfakcjonowany naszą dominacją. Defensywa była silna. Jak traciliśmy piłki, to szybko je odzyskiwaliśmy.

Raport meczowy [Lechia-Korona Kielce 0:0]

{joomplucat:1605 limit=9|columns=3}