24 listopada zostaną rozegrane Derby Trójmiasta w Gdyni bez obecności kibiców Lechii. Czy klub zorganizuje kibicom wspólne oglądanie?

Jak pisał portal lechia.gda.pl klub może zorganizować wspólne oglądanie derbów. Pierwszym wariantem będzie możliwość oglądania meczu w Pubie T29 na Polsat Plus Arena. Drugą dość nieoczywistą, a jednocześnie szaloną opcją ma być oglądanie meczu na stadionie, a konkretnie na stadionie przy ulicy Traugutta 29! Kibice będą mogli się wtedy poczuć, jakby oglądali na żywo Derby, a jednocześnie żywiołowo się nimi emocjonować oraz dopingować swoich ulubieńców na telebimie. Dużo zależy od pogody, która delikatnie mówiąc, w listopadzie nie rozpieszcza oraz od rozstawienia całego sprzętu. Gdyby ta druga opcja się udała, to wydarzenie mogłoby być przez każdego kibica, który był na Traugutta 29 z wielką chęcią wspominane na lata.

Więcej informacji klub przekaże jutro.

Według mediów Stadion Miejski w Gdyni pomimo bojkotu, czyli braku zmiany właściciela w Arce na derbowe starcie ma się zapełnić do ostatniego miejsca. Mecz Arki z Lechią odbędzie się 24 listopada o godzinie 20:30.

źródło: lechia.gda.pl