Lechia Gdańsk nie zwalnia tempa. Już w niedzielę 1 października Biało-Zieloni zagrają na wyjeździe z Termalicą Nieciecza. Na kogo postawi trener Szymon Grabowski? Oto nasz przewidywany skład.

Po pucharowym spotkaniu w Krakowie przegranym po dogrywce 1:2, Lechia udała się do Woli Chorzelowskiej, gdzie przygotowuje się do starcia w Niecieczy. Trener Szymon Grabowski zabrał ze sobą 22 piłkarzy i to właśnie spośród nich wybierze jedenastkę na mecz z Termalicą.

Do bramki powinien wrócić Bogdan Sarnawsky, który bronił w każdym ligowym starciu od początku sierpnia. Wydaje się, że czwartkowa zmiana była podyktowana jedynie tym, że szkoleniowiec chciał dać szansę Antoniemu Mikułce w rozgrywkach pucharowych. Na ligę ponownie powinien wyjść Ukrainiec. Z kolei w linii obrony ponownie wystąpią najpewniej Dawid Bugaj, Elias Olsson, Andriei Chindris oraz Conrado. Ten ostatni mecz w Krakowie zaczął na ławce, jednak po jego wejściu na boisku gra się ożywiła.

Z pewnością pomoc to formacja, w której jest obecnie najwięcej niewiadomych. Ale po kolei. Jako defensywni pomocnicy w Niecieczy powinni wystąpić Tomasz Neugebauer oraz oszczędzany w Krakowie Iwan Żelizko. Na środku pomocy ujrzymy najpewniej Luisa Fernandeza. Na skrzydłach spodziewamy się z kolei Camilo Meny, który nie był w Krakowie na ławce z powodu urazu oraz Dominika Piły. Tym razem odpocznie pewnie Maksym Chlań. Na szpicy z kolei pojawi się Tomas Bobcek.

Przewidywany skład Lechii: 29. Bogdan Sarnawsky - 27. Dawid Bugaj. 3. Elias Olsson, 4. Andriei Chindris, 20. Conrado - 11. Dominik Piła, 99. Tomasz Neugebauer, 5. Iwan Żelizko, 10. Luis Fernandez (C), 7. Camilo Mena - 89. Tomas Bobcek

źródło: własne