Przed Lechią kolejne ligowe starcie. Tym razem Biało-Zieloni zagrają w Rzeszowie ze Stalą. Trener Grabowski nie będzie mógł skorzystać w meczu z pauzujących za kartki Tomasza Neugebauera, Camilo Meny oraz Kacpra Sezonienko.

Jestem przygotowany na to, że poradzimy sobie bez nich. Nie chcę się nad tym rozwodzić - kolejni zawodnicy wejdą i dostaną szansę. Będą ciągnęli ten wózek we właściwym kierunku - tak trener Grabowski skomentował fakt, że aż trzech graczy wykartkowało się na mecz w Rzeszowie. 

Wiele wskazuje na to, że pauzujących za kartki Tomasza Neugebauera oraz Camilo Menę zastąpią Louis d'Arrigo oraz Jakub Sypek. W przypadku pozycji defensywnego pomocnika jest także opcja z Janem Biegańskim bądź Loupem Diwanem Gueho na tej pozycji, ale wydaje się, że mimo wszystko Grabowski postawi na Australijczyka. Z kolei za Menę mógłby zagrać Sezonienko, ale i tego zabraknie w Rzeszowie. Skrzydłowy także obejrzał czwartą żółtą kartkę. Na bok pomocy mógłby wrócić także Dominik Piła, ale ten niedawno miał kontuzję kostki i obecnie jest rozpatrywany raczej jako prawy obrońca. Ponadto do wyjściowej jedenastki wróci najpewniej Tomas Bobcek.

Przewidywany skład na mecz ze Stalą: 29. Bogdan Sarnawski - 27. Dawid Bugaj, 3. Elias Olsson, 4. Andrei Chindris, 23. Miłosz Kałahur - 21. Jakub Sypek, 5. Iwan Żelizko, 8. Rifet Kapić, 16. Louis d'Arrigo, 30. Maksym Chłań - 89. Tomas Bobcek.

źródło: własne