Lechia Gdańsk coraz bliżej powrotu do Ekstraklasy. W środę Biało-Zielonych czeka arcyważne spotkanie z Polonią. Jaki skład desygnuje Szymon Grabowski?

W porównaniu do ostatniego meczu w Łęcznej spodziewamy się kilku zmian w składzie. Do kadry meczowej wracają Dominik Piła, który miał problemy ze stawem skokowym oraz Iwan Żelizko, który pauzował za kartki. Na trybuny wędruje zaś Tomas Bobcek, który obejrzał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie. - Dominik Piła będzie w kadrze meczowej. Występ Dawida Bugaja oceniam dobrze. Jeśli nic się nie zmieni Dawid zagra od 1. minuty.  Poza Bobckiem wszyscy są gotowi do gry. Na pozycji numer "9" zagra Łukasz Zjawiński. Jeśli chodzi o Żelizkę, to nie zdradzę wam (śmiech) - mówił na przedmeczowej konferencji Szymon Grabowski. 

Wiele wskazuje na to, że na ławce usiądzie Louis d'Arrigo, a do jedenastki wróci Iwan Żelizko. Dominik Piła powinien zacząć mecz na ławce.

Przewidywany skład na mecz z Polonią: 29. Bogdan Saranwski - 27. Dawid Bugaj, 3. Elias Olsson, 4. Andrei Chindris, 23. Miłosz Kałahur - 30. Maksym Chlań, 5. Iwan Żelizko, 99. Tomasz Neugebauer, 8. Rifet Kapić, 7. Camilo Mena - 9. Łukasz Zjawiński.

źródło: własne