W piątek o 20:30 Lechia Gdańsk zmierzy się z Motorem Lublin. W ostatnich dniach do klubu dołączyło dwóch nowych zawodników. Czy wystąpią oni w tym spotkaniu? Na kogo postawi Szymon Grabowski? Oto nasz przewidywany skład. 

W bramce ponownie powinniśmy ujrzeć Antoniego Mikułkę. Jak potwierdził Szymon Grabowski, Dusan Kuciak w dalszym ciągu nie jest brany pod uwagę do kadry meczowej. To oznacza, że "jedynką" w dalszym ciągu jest 18-latek.

Największy ból głowy trener Grabowski w dalszym ciągu ma na środku defensywy. Kontuzjowani są David Stec i Bartosz Brylowski, którzy na tej pozycji grali w sparingach. W Głogowie na stoperze zagrali Bartosz Brzęk oraz Tomasz Neugebauer. Wydaje się, że w piątek Szymon Grabowski może dokonać kilku roszad. Do klubu przyszedł Rifet Kapić i wydaje się, że właśnie on może zadaniowo zagrać na środku obrony. Obok niego powinniśmy ujrzeć Bartosza Brzęka, a na bokach defensywy Dominika Piłę i Miłosza Kałahura.

 

 

W pomocy rywalizacja jest niezwykle zacięta. Jednym z najlepszych zawodników na placu gry w Głogowie był Jan Biegański i to on wystąpi na pozycji defensywnego pomocnika. Obok niego powinniśmy ujrzeć Tomasza Neugebauera. Z kolei w ofensywie ponownie na występ mogą liczyć Bassekou Diabate, Miłosz Szczepański oraz Luis Fernandez. Na szpicy zaś najpewniej wyjdzie Łukasz Zjawiński.

Przewidywany skład na mecz z Motorem Lublin: 83. Antoni Mikułko - 11. Dominik Piła, 8. Rifet Kapić, 26. Bartosz Brzęk, 23. Miłosz Kałahur - 19. Bassekou Diabate, 6. Jan Biegański, 30. Miłosz Szczepański, 99. Tomasz Neugebauer, 10. Luis Fernandez - 9. Łukasz Zjawiński

źródło: własne