W sobotę o 17.30 Lechia Gdańsk zmierzy się z GKS-em Tychy. Do składu wracają nieobecni w Rzeszowie Camilo Mena, Kacper Sezonienko oraz Tomasz Neugebauer. Na kogo postawi Szymon Grabowski od pierwszych minut?

W składzie na mecz z tyszanami spodziewamy się dwóch zmian - Camilo Mena wskoczy do jedenastki najpewniej za Dawida Bugaja, a Tomasz Neugebauer za Louisa d'Arrigo. Linię defensywną oprócz bramkarza Bogdana Sarnawskiego stanowić będą Dominik Piła, Elias Olsson, Andrei Chindris oraz Miłosz Kałahur. Przed nimi ujrzymy tercet środkowych pomocników - Neugebauera, Iwana Żelizkę oraz Rifeta Kapicia. Na skrzydłach ujrzymy Camilo Menę i Maksa Chlania, a na szpicy powinien pojawić się Tomas Bobcek. Powinien, bo w ostatnich dniach miał drobne problemy zdrowotne. Niewykluczone jednak, że nie przeszkodzą one w rozpoczęciu spotkania od 1. minuty.

Przewidywany skład na mecz z GKS-em Tychy: 29. Bogdan Sarnawski - 11. Dominik Piła, 3. Elias Olsson, 4. Andrei Chindris, 23. Miłosz Kałahur - 30. Maksym Chlań, 99. Tomasz Neugebauer, 5. Iwan Żelizko, 8. Rifet Kapić, 7. Camilo Mena - 89. Tomas Bobcek. 

źródło: własne