Na jakie zmiany trener Szymon Grabowski zdecyduje się przed piątkowym meczem z GKS-em Katowice? Oto nasz przewidywany skład na to spotkanie.

W linii defensywnej przewidujemy jedną zmianę w porównaniu do ostatnich spotkań. Miłosz Kałahur, który dał bardzo dobrą zmianę w Opolu, powinien zagrać na lewej obronie zamiast Conrado, który mógłby zostać przesunięty na skrzydło. W bramce zostanie Bogdan Sarnawsky, a w obronie oprócz Kałahura wystąpią Dawid Bugaj, Elias Olsson oraz Andriei Chindris.

W pomocy dojdzie pewnie do kilku przetasowań. Za Jana Biegańskiego do składu powinien wskoczyć Tomasz Neugebauer, a Iwan Żelizko zastąpić Rifeta Kapicia, który nie zagrał ostatnio porywająco. Z kolei na skrzydłach postawilibyśmy na Camilo Menę oraz Conrado kosztem Jakuba Sypka. Luis Fernandez zagra na pozycji numer "10", a na szpicy ujrzymy Tomasa Bobcka.

Przewidywany skład na mecz z GKS-em: 29. Bogdan Sarnawsky - 27. Dawid Bugaj, 3. Elias Olsson, 4. Andriei Chindris, 23. Miłosz Kałahur - 7. Camilo Mena, 5. Iwan Żelizko, 99. Tomasz Neugebauer, 10. Luis Fernandez (C), 20. Conrado - 89. Tomas Bobcek

źródło: własne