Ta wygrana dzisiaj nam była bardzo potrzebna, żeby podwyższyć przewagę - mówił nam po meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza obrońca Lechii Dawid Bugaj.

- Każdy z rezerwowych musi być gotowy na wszystko. Nie możemy oczekiwać, że będziemy wchodzić tylko na końcówki, ale też, że będziemy wchodzić wcześniej. W moim przypadku dziś tak było i myślę, że dobrze sobie poradziłem. To był bardzo trudny mecz - rozpoczął i dodał: - Atmosfera jest w szatni bardzo dobra i widać to na boisku. Nic tylko się cieszyć.

Lechia ma obecnie osiem punktów przewagi nad strefą barażową. To efekt sobotniej porażki "Gieksy". - Ta wygrana dzisiaj nam była bardzo potrzebna, żeby podwyższyć przewagę. Końcówka trochę nerwowa, ale taka jest piłka nożna. Oczywiście mogliśmy uniknąć tego karnego, ale najważniejsze są trzy punkty - przyznał Dawid.

Za tydzień przed Biało-Zielonymi starcie z Górnikiem Łęczna. - Skupiamy się na każdym kolejnym meczu. Teraz jedziemy do Łęcznej. Podchodzimy do tego meczu spokojnie. Chcemy zagrać naszą piłkę - zakończył 19-latek.

 

 

źródło: własne