Reprezentacja Polski do lat 20 przegrała 0:1 w towarzyskim meczu z rówieśnikami z Włoch. Tomasz Neugebauer spędził na boisku 73 minuty i otrzymał żółtą kartkę.

Spotkanie rozgrywane w Catanzaro było dosyć wyrównane, jednak minimalną przewagę mieli Włosi. Bezbramkowy remis utrzymywał się do 41. minuty, kiedy bramkę zdobył zawodnik Hellas Werona Filippo Terraciano i do przerwy Azzuri schodzili przy jednobramkowym prowadzeniu.

Druga odsłona gry nie przyniosła już bramek i mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Włoch. Tomasz Neugebauer w 68. minucie został napomniany żółtą kartką, a pięć minut później zmienił go Krzysztof Koton.

Było to jedyne spotkanie podopiecznych Miłosza Stępińskiego w tej przerwie reprezentacyjnej, ponieważ następny mecz czeka ich dopiero 17 listopada z rówieśnikami z Czech. Będzie to także starcie towarzyskie.

Włochy U-20 - Polska U-20 1:0 (1:0)

Bramka: Filippo Terraciano 41