Dokładnie 20 lat temu - 24 grudnia 2003 roku - wystartował nasz portal. Jesteśmy z Wami i dla Was już od 20 lat. W tym wyjątkowym dniu dziękujemy za każde wsparcie i za to, że jesteście z Nami!

Przez te wszystkie lata, przez portal przewinęło się kilkadziesiąt osób. To oni swoją pracą przybliżali Wam to wszystko, co dzieje się wokół Lechii Gdańsk. Uwiecznialiśmy wszystko w postaci newsów, galerii i filmów. Promowaliśmy większość inicjatyw, które inicjowali kibice, klub oraz Stowarzyszenie. Byliśmy z Lechią Gdańsk na setkach meczów wyjazdowych. W 2022 roku wystartowała także nasza telewizja - Lechia TV. Za jej pośrednictwem przeprowadziliśmy m.in. kilka transmisji z meczów rezerw, CLJ czy dopingu na żywo. Lechia TV to także wiele innych materiałów wideo - m.in. ciekawych wywiadów, życzeń świątecznych od piłkarzy czy materiałów zza kulis spotkań. 

Oprócz projektu naszej telewizji, w tym roku wystartowaliśmy z Mapą Pamięci Lechii Gdańsk. Na niej możecie znaleźć nagrobki wielu piłkarzy, trenerów czy działaczy naszego klubu. Obecnie na naszej wirtualnej Mapie znajduje się już ponad 100 osób.

W tym roku uruchomiliśmy także zbiórkę na Patronite. Jako niezależny portal kibiców działamy dobrowolnie, jednak koszta utrzymania serwera czy wyjazdów na mecze są spore. Dziękujemy wszystkim za wsparcie - również to finansowe.

Dziękujemy Wam za dotychczasową obecność i wsparcie. Czytajcie nas, zachęcajcie innych do czytania! - zarażajmy razem Wszystkich miłością do Lechii Gdańsk! Nie w każdym od urodzenia płynie biało-zielona krew.

Redakcja Lechia.net

źródło:  własne