Ekstraklasa SA opublikowała terminy meczów 23., 24., 25., 26. i 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, które zostaną rozegrane od 21 lutego do 24 marca.

23. kolejka:
21 lutego (piątek): 
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18:00 
Pogoń Szczecin - Lech Poznań, godz. 20:30

22 lutego (sobota): 
Widzew Łódź - Piast Gliwice, godz. 15:30 
Górnik Zabrze - Legia Warszawa, godz. 18:30

23 lutego (niedziela): 
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów, godz. 13:00 
Wisła Kraków - Cracovia, godz. 15:30 
Korona Kielce - Zagłębie Lubin, godz. 18:00

24 lutego (poniedziałek): 
Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk, godz. 18:00

24. kolejka:
28 lutego (piątek): 
Ruch Chorzów - Widzew Łódź, godz. 18:00 
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, godz. 20:30

1 marca (sobota): 
Górnik Zabrze - Korona Kielce, godz. 15:30 
Lech Poznań - Piast Gliwice, godz. 18:30 2 marca (niedziela): 
Cracovia - Śląsk Wrocław, godz. 13:00 
Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz, godz. 15:30 
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, godz. 18:00  3 marca (poniedziałek): 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin, godz. 18:00  25. kolejka:  7 marca (piątek): 
Korona Kielce - Lechia Gdańsk, godz. 18:00 
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze, godz. 20:30  8 marca (sobota): 
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin, godz. 15:30 
Wisła Kraków - Ruch Chorzów, godz. 18:30  9 marca (niedziela): 
Pogoń Szczecin - Cracovia, godz. 13:00 
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 15:30 
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, godz. 18:00  10 marca (poniedziałek): 
Widzew Łódź - Lech Poznań, godz. 18:00 

26. kolejka:  14 marca (piątek): 
Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz, godz. 18:00 
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 20:30  15 marca (sobota): 
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź, godz. 15:30 
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin, godz. 18:30  16 marca (niedziela): 
Ruch Chorzów - Piast Gliwice, godz. 13:00 
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław, godz. 15:30 
Legia Warszawa - Wisła Kraków, godz. 18:00  17 marca (poniedziałek): 
Cracovia - Jagiellonia Białystok, godz. 18:00  27. kolejka:  21 marca (piątek): 
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin, godz. 18:00 
Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz, godz. 20:30  22 marca (sobota): 
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce, godz. 15:30 
Lech Poznań - Lechia Gdańsk, godz. 18:30  23 marca (niedziela): 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia, godz. 13:00 
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, godz. 15:30 
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze, godz. 18:00  24 marca (poniedziałek): 
Piast Gliwice - Legia Warszawa, godz. 18:00

Źródło: 90minut.pl