Na antenie Radia Gdańsk prezydent Paweł Adamowicz kolejny raz zaatakował zarząd spółki Lechia Operator.

Prezydent w ostatnim czasie systematycznie, oraz coraz ostrzej atakuje ludzi zarządzających PGE Areną. Już jakiś czas temu Adamowicz głęboko wyraził swoje niezadowolenie odnośnie sytuacji oraz zadłużenia spółki. Teraz nastąpił kolejny atak, tym razem na antenie Radia Gdańsk.

- To nie jest tak, że w Gdańsku taki stadion jak PGE Arena nie może się utrzymać. Oczywiście, że może, ale muszą nią zarządzać zawodowcy i profesjonaliści, a nie ignoranci i hobbyści. Stadion ma swoje walory, ma loże, powierzchnie handlowe, ma przestrzenie, które trzeba skomercjalizować, ale trzeba umieć to wszystko sprzedać. Problem polega na tym, że zarządzaniem zajęły się osoby, które nie zajmowały się w życiu sprzedażą czegokolwiek. Nawet skarpetek - nie przebiera w słowach Adamowicz.

Prezydent otwarcie dał do myślenia, że domaga się dymisji niektórych osób zarządzających stadionem, oraz wymaga od Andrzeja Kuchara znalezienia osób kompetentnych oraz odpowiednio doświadczonych, aby wreszcie stadion zaczął sam na siebie zarabiać