lechia

O Vladislavsie Kozlovsie mówiło się ostatnio w kontekście transferu do Lechii Gdańsk. Tymczasem,jak informuje portal sportowacracovia. wordpress.com piłkarz już we wtorek pojawi się na testach w drużynie Cracovii.

Kozlovs jest czołowym napastnikiem ligi łotewskiej. Na co dzień występuje w zespole rodzimej ligi - Jeglavie. W zakończonym sezonie zdobył dla swojej drużyny 16 goli, co dało mu trzecie miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców. 24-letni napastnik ma za sobą również 2 występy w reprezentacji Łotwy.

Dużym atutem Kozlovsa jest to, że obecnie pozostaje on bez pracodawcy, bowiem wraz z końcem roku wygasł jego kontrakt z Jeglavą.

W grudniu 2011 roku w polskich mediach pojawiła się informacja, jakoby zainteresowana sprowadzeniem zawodnika była warszawska Legia. W niedalekiej przeszłości piłkarz był również przymierzany do gdańskiej Lechii, której priorytetem jest sprowadzenie skutecznego napastnika.

Jak się jednak okazuje zawodnik już we wtorek przyjedzie do Krakowa, gdzie przejdzie testy w tamtejszej Cracovii, która szuka wzmocnień w ataku, po tym jak kontrakt z klubem rozwiązał Andrzej Niedzielan. W kręgu zainteresowań "Pasów" jest ponoć również fiński snajper, Timo Furuholma.

Źródło: wp.pl