Ekstraklasa SA postanowiła nie czekać na środowe wyniki testów na koronawirusa w zespole Lechii Gdańsk i postanowiono o przełożeniu meczu biało-zielonych ze Śląskiem Wrocław na 20 listopada (godz. 18).

Departament Logistyki Rozgrywek dokonał zmian w terminarzu 9. i 10. kolejki PKO Ekstraklasy. Mecz Lechii ze Śląskiem miał się pierwotnie odbyć w najbliższą sobotę o godz. 20, jednak z uwagi na pozytywne wyniki testów na COVID-19 w drużynie Lechii zdecydowano o przełożeniu spotkania. Nowy termin to piątek, 20 listopada, godz. 18.

Z kolei 23 listopada odbędzie się spotkanie 10, kolejki, w którym Lechia zagra na wyjeździe z Piastem Gliwice. Mecz ten również zaplanowano na godz. 18.

Pojawia się jednak problem z meczem Pucharu Polski z Olimpią Grudziądz. Jako nowy termin wyznaczono bowiem 18 listopada, czyli - w obecnej sytuacji - zaledwie dwa dni przed meczem ze Śląskiem. Niewykluczone, że i w tym przypadku dojdzie do zmian w terminarzu. No bo jeśli nie, to ewidentnie ktoś nie pomyślał i nie wykazał się wyobraźnią.

źródło: Ekstraklasa SA / własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora