Wybieracie się na dzisiejszy mecz Lechii ze Stalą Mielec (godz. 15, Stadion Energa Gdańsk)? Tym razem nie skorzystanie z kolejek SKM ze względu na prace remontowe torowiska. Głównym środkiem transportu do stadionu będą w tym przypadku tramwaje linii 10 oraz autobusy linii 158.

Bilet wstępu na stadion nie upoważnia do bezpłatnego podróżowania autobusami i tramwajami ZTM Gdańsk.

Uwaga! Po zakończeniu meczu, na okres około 40 minut w obu kierunkach wstrzymany zostanie ruch tramwajowy w ciągu ul. Marynarki Polskiej, na odcinku od Nowego Portu do Węzła Kliniczna. Kursy linii 10 o godz. 16.15 i 16.35 z Brętowa PKM do Nowego Portu oraz o godz. 16.39 i 16.59 z przystanku "Władysława IV" [2169] w kierunku Węzła Kliniczna zostaną wykonane trasą objazdową przez Brzeźno, al. Hallera, Kliniczna.

Na odjazd po zakończeniu meczu na wydzielonym pasie ul. Żaglowej na wysokości MTG ustawionych będzie w kierunku ul. Marynarki Polskiej 5 autobusów, którymi kibice będą mogli dostać się do Dworca Głównego. Przejazd tymi autobusami jest bezpłatny.

Z uwagi na bezpieczeństwo ruchu drogowego, zarówno w fazie dowozowej jak i odwozowej uczestników meczu mogą zostać wprowadzone operacyjnie (tj. wg potrzeb służb mundurowych) inne zmiany na liniach ZTM Gdańsk. Zmiany te będą dostępne na bieżąco na stronie internetowej ZTM Gdańsk.

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora