Zachęcamy do zapoznania się z informacjami odnośnie transportu na jutrzejszy mecz Lechii z Cracovią (godz. 20). Ze względu na prace modernizacyjne na liniach kolejowych niemożliwe jest skorzystanie z kolejek SKM, tak jak w przypadku wcześniejszych spotkań biało-zielonych.

W związku z tym głównym środkiem transportu na dojazd do stadionu będą tramwaje linii 10 oraz autobusy linii 158 i 283, które będą funkcjonować według sobotnich rozkładów jazdy.

Po zakończeniu meczu, w zatoce przy wjeździe na parking P5 wzdłuż ul. Marynarki Polskiej, zarządca stadionu, Arena Gdańsk Operator sp. z o.o. przygotuje 5 autobusów, którymi kibice będą mogli dostać się do Dworca Głównego. Przejazd powrotny tymi autobusami jest bezpłatny.

Pamiętajcie również, że po spotkaniu, na okres około 40 minut w obu kierunkach wstrzymany zostanie ruch tramwajowy w ciągu ul. Marynarki Polskiej, na odcinku od Nowego Portu do Węzła Kliniczna. Kursy linii 10 o godz. 21.12 i 21.35 z Brętowa PKM do Nowego Portu oraz o godz. 21.39 i 21.56 z przystanku "Władysława IV" w kierunku Węzła Kliniczna (z „Nowego Portu Góreckiego” o 21.45 i 22.06) zostaną wykonane trasą objazdową przez Brzeźno, al. Hallera, Kliniczną.

źródło: ZTM Gdańsk

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora