Jarosław Kubicki w poniedziałek rozwiązał kontrakt z Lechią Gdańsk. Następny przystankiem w karierze byłego zawodnika Biało-Zielonych będzie Białystok.

Przygoda Jarosława Kubickiego z Lechią Gdańsk rozpoczęła się w lipcu 2018 roku. Właśnie wtedy były pomocnik Biało-Zielonych przeniósł się do gdańskiego zespołu z Zagłębia Lubin. W sezonie 2018/19 zdobył z drużyną z Gdańska Puchar Polski, a dwa miesiące później Superpuchar Polski. W Lechii Gdańsk rozegrał 175 spotkań, strzelił dziesięć goli oraz zanotował szesnaście asyst. Swoją karierę będzie kontynuował w Jagiellonii Białystok, z którą związał się dwuletnią umową z opcją przedłużenia o kolejny rok. 

- Gdy rywalizowałem przeciwko Jagielloni, to te mecze były ciekawe i fajnie jest tutaj teraz dołączyć. Dodatkowo oprócz mnie przyszło do drużyny kilku nowych chłopaków i myślę, że to będzie ciekawy sezon w wykonaniu Jagiellonii - mówi Kubicki.

- Zakończył się mój rozdział pt. LECHIA GDAŃSK. Chciałbym podziękować za te 5 lat, które tu spędziłem wszystkim osobom dzięki którym ten czas był wyjątkowy dla mnie:
-kolegom z szatnii,
-wszystkim trenerom z którymi miałem okazję współpracować,
-ludziom, którzy są związani z Klubem od wielu lat
oraz Kibicom za wsparcie.
Było wiele wspaniałych chwil, które dobrze wspominam jak zdobycie Pucharu Polski, Superpucharu Polski, w którym zdobyłem gola oraz zajęcie III miejsca w Ekstraklasie. To był zaszczyt zostawić po sobie ślad na kartach historii Lechii Gdańsk. Jeszcze raz dziękuję biało-zieloni i życzę powodzenia ?⚪️? - napisał na swoim profilu na Instagramie Jarosław Kubicki.