David Stec pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał kontrakt z Lechią Gdańsk na dwa i pół roku.

Stec przebywał w Gdańsku od od środowego wieczora. Przeszedł testy medyczne, wypadły one pozytywnie i nic nie stało na przeszkodzie, by złożyć podpis pod kontraktem.

Przypomnijmy, to prawy obrońca, który w przeszłości przez trzy i pół sezonu reprezentował Pogoń Szczecin.

 - Cieszę się z nowego wyzwania i z tego, że będę częścią drużyny grającej na bardzo wysokim poziomie. Polska to moja druga ojczyzna i bardzo dobrze czuję się tutaj. Jest to powód, dla którego chciałem wrócić do polskiej Ekstraklasy. Mam nadzieję spełnić oczekiwania klubu i kibiców. Chcę jak najszybciej poznać drużynę, pokazać na co mnie stać i zdobyć razem jak najwięcej sukcesów. Teraz najważniejszym będzie przygotowanie do drugiej połowy sezonu i ciężka praca w Turcji, która mam nadzieję przyniesie oczekiwane, dobre wyniki w meczach - powiedział David Stec.

- Jestem zadowolony, że udało nam się sfinalizować transfer Davida. Pracowałem z nim wcześniej w Pogoni. Wiem, że jest to bardzo dobry zawodnik, profesjonalista. Na pewno dobrze zna polską ligę. Jest bardzo dynamiczny, gra twardo, fizycznie. Właśnie takiego wzmocnienia potrzebował nasz zespół. Cieszę się, że jest z nami - dodał trener Tomasz Kaczmarek

źródło: Lechia Gdańsk / własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora