Do meczu Lechii z Brøndby zostały jeszcze dwa dni, a już sprzedanych jest ponad 18 tys. biletów. Gdański klub prognozuje, że podczas czwartkowego spotkania na trybunach zasiądzie około 30 tys. kibiców.

Kibice Lechii pragną wrócić do europejskich pucharów z przytupem. Od ostatniego meczu (z Juventusem - w 1983 r.) minęło już sporo czasu, więc nie można się dziwić, że wszyscy chcą zobaczyć jak biało-zieloni wracają do Europy.

Wejściówki sprzedają się bardzo dobrze. We wtorek o godz. 18 sprzedanych było już ich 18 tys., a - biorąc pod uwagę, że najwięcej biletów "schodzi" dzień przed meczem i w dniu meczowym - można spodziewać się, że w czwartkowy wieczór na trybunach obecnych będzie około 30 tys. fanów (w tym kilkusetosobowa grupa z Danii).

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie czwartkowym meczem, Fanstore Lechii Gdańsk na stadionie w Letnicy w środę 24 lipca będzie czynny dłużej. 

Radzimy nie zostawiać kupna biletów na ostatnią chwilę. Tak samo sugerujemy pojawić się w czwartek na stadionie nie na ostatnią chwilę, by uniknąć kolejek.

źródło: lechia.pl / własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora