Lechia jako pierwszy klub w Polsce otworzyła mobilną kawiarenkę.

Na pyszną kawę i herbatę, sygnowane klubowym logiem, Klub zaprasza na Targ Węglowy. 

Lechia Cafe, bo tak się nazywa jeżdżąca przyczepka, z daleka zwraca na siebie uwagę. Kształtem przypomina piłkę, pomalowana jest w klubowe barwy, a wewnątrz można kupić oryginalne wyroby najwyższej klasy.

– Pomysł na Lechia Cafe rodził się w naszych głowach od jakiegoś czasu. Na pewno nie jest to jedyny ruch klubu w kierunku poszerzania dotarcia do mieszkańców naszego miasta. Niebawem będziemy jeszcze bardziej widoczni – mówi Tomasz Koprowski, Brand Manager Lechii.

W kawiarence Lechia Cafe na miejscu będzie można skosztować kaw, herbat oraz gorącej czekolady z szerokiego menu. Menu jest szerokie. Od Espresso, przez Americano, Cappuccino, Latte czy klasycznego Earl Greya. Wszystko w estetycznych kubkach, oznaczonych klubowym logotypem, które można śmiało zabrać ze sobą na spacer czy mecz!

Nasza kawiarenka stoi obecnie na Targu Węglowym, w okolicach Katowni. Tam będziemy obecni od 5 do 23 grudnia, podczas trwającego w Gdańsku Jarmarku Bożonarodzeniowego.

– Na miejscu możemy również zaopatrzyć się w oficjalną kawę bądź herbatę Lechii w paczkach, by później przyrządzać sobie najpopularniejsze gorące napoje w domu. W ofercie 3 rodzaje kawy mielonej -  Coffein, Italian oraz Brasil oraz 2 rodzaje herbaty liściastej – Earl Grey oraz Herbatę Okazjonalną Let it Snow – mówi Koprowski.

Asortyment niebawem będzie dostępny na wyspach klubowych, w sprzedaży online oraz w sklepach na Państwa osiedlach.

Oficjalną kawę i herbatę Lechii dostarcza RUBICON.

Źródło: lechia.pl

 
O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora