Lechia zachęca wszystkich do zaplanowania soboty na stadionie.

Kibice, którzy kupią bilet na mecz Biało-Zielonych ze Śląskiem, będą uprawnieni nie tylko do skorzystania z wyjątkowej promocji Fun Areny, bawiąc się na jej atrakcjach za jedyne 5 zł. Na całe rodziny czekać będą również lubiane przez dzieci dmuchańce i gry, które staną w kilku miejscach promenady niebieskiej.

Wszystkie atrakcje czekać będą pod dachem, także niezależnie od pogody w sobotę, zabawa na stadionie będzie gwarantowana. Atrakcji przygotowano wyjątkowo dużo, organizatorzy zachęcają więc do przyjścia na PGE ARENĘ na długo przed pierwszym gwizdkiem.

Już od godziny 10:00 każdy kibic uprawniony do uczestnictwa w spotkaniu Lechii ze Śląskiem będzie mógł zabawić się w Fun Arenie płacąc za jej atrakcje tylko 5 zł! Taką cenę będą miały 25 października: gokarty (5 min), trampoliny (10 min) i paintball elektroniczny (15 min). Za jedyne 15 zł można będzie spróbować więc wszystkich tych atrakcji, a wydane pieniądze ciągle będą mniejsze, niż normalna cena którejkolwiek z nich. Fun Arena i firmy PitStop i No Gravity czekają na kibiców do godziny 22:00. Przy zamawianiu atrakcji sprawdzane będą bilety papierowe i doładowanie kart kibica.

To nie koniec miłych niespodzianek które ma dla dzieci Lechia. Na promenadzie trybuny rodzinnej (niebieska) powstanie całe miasteczko zabawowe dla najmłodszych. Będzie tu można sprawdzić się na strzałach do dużych dmuchanych bramek: radarowej i celnościowej oraz specjalnej, trzeciej bramki „kick-point”. Dzieci będą mogły również poznać swoją szybkość i zwinność biorąc udział w slalomie Speed4, z którego później otrzymają wydruki osiągniętych wyników.

Dodatkowe strefy zabawy będą przygotowanie również przez stałych partnerów meczowych Lechii: Magazyn „Together – rodzinna strona Trójmiasta” i Agencja Eventowa „Enjoy the Game”. W strefach tych będzie można bawić się m.in. w: gry ruchowe (twister, English ABC), gry językowe prowadzone przez lektora j. angielskiego, zdrowe zajęcia ruchowe prowadzone na matach, strefę piłkarską, biegi z przeszkodami, zabawy z piłkami. Towarzyszyć tym zabawom będzie maskotka Lechii Gdańsk – lubiany Lew i jego nowy przyjaciel, Dinozaur – maskotka „Enjoy the Game”. 

To wszystko ma dodatkowo uatrakcyjnić mecz, który sam w sobie będzie na pewno ogromnie emocjonujący. Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław, sobota, godz. 15:30. Lechia zaprasza! Wszyscy na mecz!

Wszystko o zakupie biletu na mecz

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora