Sebastian Mila wznowił treningi po przerwie spowodowanej chorobą.

Kapitan Lechii Gdańsk wraz z resztą zespołu przygotowuje się do niedzielnego spotkania na Stadionie Energa Gdańsk z Jagiellonią Białystok.

Mila w ostatnich dniach zmagał się z anginą, z powodu której nie mógł zagrać w spotkaniach z Piastem Gliwice oraz z Zagłębiem Lubin. W czwartek kapitan Biało-Zielonych mógł już wznowić treningi z resztą zespołu.

- Z powodu choroby byłem zmuszony oglądać nasze mecze w telewizji i muszę przyznać, że denerwowałem się bardziej, niż gdybym był z chłopakami na boisku. Zdecydowanie wolę uczestniczyć w meczu niż tylko przyglądać się mu sprzed telewizora. Dlatego cieszę się, że wracam do treningów, których przez te kilka bardzo mi brakowało i nie mogłem się ich już doczekać – mówi Mila. – Wspólnie z resztą chłopaków przygotowujemy się do spotkania z Jagiellonią, w którym mam nadzieję, że wystąpię. Bardzo liczymy na zdobycie w niedzielę trzech punktów – dodaje kapitan Lechii.

Pełna historia spotkań z Jagiellonią Białystok

źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora