Dołączcie do akcji #BiałoZielonyGdańsk! Razem z Wami możemy sprawić, że klubowe Legendy Lechii zostaną uwiecznione na muralach w naszym mieście.

Zgodnie z dewizą naszego klubu, która brzmi "My Tworzymy Historię" postanowiliśmy uhonorować legendarnych piłkarzy Lechii Gdańsk - Romana Korynta oraz Zdzisława Puszkarza, którzy w ubiegłym roku zostali uznani za "Najpopularniejszych piłkarzy 70-lecia Biało-Zielonych". Razem z nami możecie włączyć się do akcji dzięki której w mieście powstaną murale przedstawiające obu zawodników.

Jest to wyjątkowy projekt unikalny w skali nie tylko ogólnopolskiej, ale i światowej. Tylko od was zależy, który mural powstanie jako pierwszy. To również Wy zadecydujecie o jego lokalizacji.

Mural Zdzisława Puszkarza, od wielu lat związanego z gdańską dzielnicą "Morena", może pojawić się w jednej z trzech poniższych lokalizacji:

  1. budynek przy ul. Wileńskiej 61
  2. budynek przy ul. Warneńskiej 12
  3. budynek przy ul Bulońskiej 18

Sylwetka Zdzisława Puszkarza

W przypadku murala dla Romana Korynta, także możecie wybrać jedną spośród trzech zaproponowanych przez nas lokalizacji na gdańskiej Zaspie:

  1. budynek przy ul. Meissnera 6
  2. budynek przy ul. Ciołkowskiego 1
  3. budynek przy ul. Leszczyńskich 1

Sylwetka Romana Korynta

Swoje głosy możecie oddawać na stronie Fans4Club.com dokonując najpierw zakupu nagrody, z której dochód zostanie w całości przeznaczony na stworzenie murali.

Tutaj możesz zagłosować

Niech Gdańsk stanie się Biało-Zielony!

źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora