W sobotę 7 kwietnia o godz. 18 zapraszamy na Stadion Energa Gdańsk na 39 Wielkie Derby Trójmiasta, w których Lechia Gdańsk zmierzy się z Arką Gdynia w 30. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Klub zaprasza do kupna biletów na to spotkanie, które można nabyć przez Internet na stronie bilety.lechia.pl, w FanStore Lechia New Balance na Stadionie Energa Gdańsk oraz w aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk. Informujemy również, że w sprzedaży znajdują się bilety VIP w strefie Prestige i Prestige Premium oraz vouchery wartościowe na bilety.ZNIŻKI:

Bilet ulgowy mają prawo zakupić:

  • dzieci do lat 16
  • młodzież ucząca się i studenci do 26 roku życia (warunkiem jest weryfikacji aktualnej legitymacji szkolnej/studenckiej – kupujesz przez Internet, prześlij skan legitymacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aby aktywować zniżkę do końca jej ważności)
  • osoby powyżej 60 roku życia
  • dzieci do lat 6 wstęp darmowy - w przypadku zajęcia miejsca na kolanach opiekuna bez zajmowania osobnego krzesełka

PAKIETY ULGOWE:
25% za zakup  w pakiecie rodzinnym (bilet normalny + dziecko do lat 16 - 1+1, 1+2, 2+1, 2+2, 2+3) – dotyczy płatnych biletów w transakcji. Przy wariantach o większej liczebności dzieci (2+4, 2+5, 2+6 itd.) zakup pakietów należy rozbić na dwie lub więcej transakcji (np. 2+4 = 1+2 oraz 1+2). Ulgowe pakiety obowiązują na trybunach kategorii I i II czyli: czerwonej i żółtej. 
20% zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Zniżka obowiązuje na trybunach kategorii III, czyli zielonej i niebieskiej.

Wejściówki na trybunę niebieską, w odróżnienieniu od sezonu 2017/2018 dostępne są również w zakupie indywidualnym. Bilety ulgowe (50% ceny biletu normalnego) dla dzieci oraz uczniów i studentów do 26 roku życia można zakupić na trybuny kategorii III, czyli: zieloną i niebieską. Z kolei 50% ulga dla seniorów powyżej 60. roku życia obowiązuje na wszystkich sektorach Stadionu Energa Gdańsk z wyjątkiem Lechia Gdańsk Prestige Club.

Gdzie kupisz bilet?

Najłatwiej bilet kupisz przez internet na stronie bilety.lechia.pl! Możesz skorzystać także ze stacjonarnych punktów sprzedaży: adresy punktów znajdziesz TUTAJ.

Przypominamy o obowiązującym limicie bezpłatnych wejść na mecz Lechia - Arka dla posiadaczy gdańskiej Karty Mieszkańca. Na spotkanie derbowe limit wynosi 100 bezpłatnych wejść.

BILETY NA MECZE LECHII GDAŃSK W STREFIE PRESTIGE I PRESTIGE PREMIUM

VOUCHERY WARTOŚCIOWE NA BILETY LECHII GDAŃSK

DARMOWE BILETY DLA POSIADACZY KART MIESZKAŃCA

źródło: lechia.pl / własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora