Już 14 lipca piłkarze Lechii Gdańsk wrócą na boiska Ekstraklasy i ponownie walczyć będą o najwyższe cele.

By je zrealizować potrzebny będzie Wasz gorący doping! Nie może Was zabraknąć na trybunach Stadionu Energa Gdańsk. Dlatego już teraz zapraszamy do zakupu karnetów na nowe rozgrywki. Pamiętaj, że posiadając karnet na spotkania Lechii w sezonie 2017/2018 minimum pięć meczów Biało-Zielonych obejrzysz za darmo! Ceny rocznych abonamentów zaczynają się już od 230 zł. Informujemy również o cenach pojedynczych biletów na spotkania Lechii. Ich sprzedaż rozpoczyna się 10 lipca.

Dla pierwszych 1000 osób, które zakupią karnet na sezon 2017/2018 przygotowaliśmy prezent – voucher rabatowy w wysokości 35% na zakupy w FanStore Lechia New Balance na Stadionie Energa Gdańsk (voucher dotyczy towarów nieobjętych innymi promocjami i jest ważny do 31 sierpnia 2017 roku). Voucher zostanie przypisany do konta właściciela karnetu, można go wydrukować logując się na bilety.lechia.pl lub sprawdzić jego dostępność w dowolnym stacjonarnym punkcie sprzedaży biletów i karnetów.

Ceny karnetów na mecze Lechii Gdańsk w sezonie 2017/2018 (spotkania w sezonie zasadniczym oraz rundzie finałowej)

Bilety Lechia Gdańsk

Korzyści wynikające z posiadania karnetu na mecze Lechii Gdańsk:

  • Minimum pięć meczów ligowych gratis (maksymalnie sześć w zależności od liczby meczów Lechii na Stadionie Energa Gdańsk w rundzie finałowej Ekstraklasy)
  • Zniżka przy zakupie karnetu dla posiadaczy abonamentów z poprzednich sezonów. Nabywającemu karnet na sezon 2017/2018 przysługuje zniżka w wysokości 1% za każdą rundę posiadania karnetu. Maksymalna zniżka to 20%
  • Darmowy wstęp na wszystkie mecze Lechii w Pucharze Polski w sezonie 2017/2018 rozgrywane na Stadionie Energa Gdańsk
  • Możliwość udostępnienia karnetu innej osobie do 5 razy w sezonie
  • Zniżki na zakupy w FanStore Lechia New Balance. 15% zniżki otrzymają osoby ze zniżką na karnety w wysokości 14-19%. 10% zniżki dla osób ze zniżką na karnety w wysokości 8-13% oraz 5% zniżki dla osób ze zniżką na karnety do 5%
  • Możliwość zakupy karnetu na raty w systemie PayU
  • 50% ulgi na zakup karnetu na trybunę niebieską oraz zieloną dla dzieci do lat 16, uczniów i studentów do 26 roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej)
  • 50% ulgi na zakup karnetów dla seniorów powyżej 60 lat na wszystkie trybuny Stadionu Energa Gdańsk z wyjątkiem Lechia Gdańsk Prestige Club
  • Dzieci do lat 6 mają możliwość wejścia na mecz bezpłatnie, bez zajmowania osobnego krzesełka – na kolanka opiekuna
  • Możliwość zakupu karnetów w pakiecie ulgowym. Karnet normalny + Dziecko do lat 16 (dotyczy: 1 opiekun + 1 dziecko, 1 opiekun + 2 dzieci, 2 opiekunów + 2 dzieci, 2 opiekunów + 3 dzieci) z 25% ulgą. Uwaga. Pakiety można zakupić na miejsca na trybunie czerwonej oraz żółtej.

Bilety Lechia Gdańsk

Sprzedaż karnetów rozpoczyna się 30 czerwca. Do 17 lipca włącznie w systemie biletowym Lechii Gdańsk zarezerwowano miejsca dla posiadaczy karnetów z sezonu 2016/2017 i rundy wiosennej 2017. Od 18 lipca wszystkie niewykupione do tego czasu miejsca trafią do otwartej sprzedaży.

W sprzedaży abonamentów dostępne są wszystkie sektory trybuny dolnej oraz górne sektory trybuny czerwonej (sektor 1 i 2).

Ceny biletów na mecze Lechii Gdańsk w sezonie 2017/2018

Bilety Lechia Gdańsk

Cena biletu na trybunę niebieską została obniżona o 5 zł. Co więcej, w odróżnieniu od poprzedniego sezonu, wejściówki na tę trybunę dostępne są również w zakupie indywidualnym. Bilety ulgowe (50% ceny biletu normalnego) dla dzieci oraz uczniów i studentów do 26 roku życia można zakupić na trybuny kategorii III, czyli: zieloną i niebieską. Z kolei 50% ulga dla seniorów powyżej 60. roku życia obowiązuje na wszystkich sektorach Stadionu Energa Gdańsk z wyjątkiem Lechia Gdańsk Prestige Club.

W sprzedaży znajdują się również ulgowe pakiety biletowe dla opiekunów z dzieckiem do lat 16. W przypadku pakietów ulga wynosi 25%. Ulgowe pakiety obowiązują na trybunach kategorii I i II czyli: czerwonej i żółtej. Pakiety bilet normalny + dziecko do lat 16 dotyczą konfiguracji: 1 opiekun + 1 dziecko, 1 opiekun + 2 dzieci, 2 opiekunów + 2 dzieci, 2 opiekunów + 3 dzieci.

Karnety oraz bilety na mecze Lechii Gdańsk dostępne są w Internecie na stronie bilety.lechia.pl, w FanStore Lechia New Balance na Stadionie Energa Gdańsk oraz w pozostałych stacjonarnych punktach sprzedaży. Pojedyncze wejściówki można również zakupić w aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk na urządzenia z systemem Android.

Sprzedaż biletów na mecz z Cracovią rozpocznie się 10 lipca.

źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora