Klub promuje nową ciekawą akcję - wspólne kibicowanie Biało-Zielonym wraz z kolegami i koleżankami z pracy.

W okazyjnej cenie można zobaczyć rywalizację Lechii Gdańsk z Cracovią oraz Schalke 04 Gelsenkirchen.

Nowa oferta Klubu to odpowiedź na zapotrzebowanie grup kibiców, którzy nie tylko ze sobą pracują ale i  wspólnie kibicują Biało-Zielonym. Już teraz możecie razem spędzać wyjątkowe chwile z Lechią Gdańsk.

Bilet pracowniczy dedykowany jest grupie osób liczących co najmniej 20 osób, którzy zatrudnieni są w jednym zakładzie pracy. Promocyjne ceny na spotkania:
•    17.07.2015, godz. 20.30 Lechia Gdańsk – Cracovia – koszt biletu 15 zł na trybunę niebieską (normalna cena to 25 zł),

•    22.07.2015, godz. 18.30 Lechia Gdańsk – Schalke 04 Gelsenkirchen – koszt biletu 20 zł na trybunę niebieską i tylko 30 zł na trybunę żółtą (normalne ceny to 40 i 60 zł).

Wypełnione zgłoszenie (KLIKNIJ TUTAJ) prześlij najpóźniej do godziny 16.00 na dzień przed meczem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Oferujemy dogodną formę płatności w postaci: przelewu, faktury, płatności gotówką przy odbiorze biletów.

Bilety pracownicze może odebrać osoba wskazana przez grupę w dniu meczu w tzw. „kasie technicznej” (pawilon kasowy od strony ul. Uczniowskiej). Odbioru biletów dokonuje jedna osoba dla całej grupy – nie ma odbiorów indywidualnych wejściówek.

Bilety mogą również zostać wysłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail, do druku samodzielnego.

Historia spotkań z Cracovią

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora