22 lipca o godz. 18.30 Lechia Gdańsk zmierzy się z siedmiokrotnym mistrzem Niemiec Schalke 04 Gelsenkirchen.

Natomiast już od 16.30 na PGE Arenie na wszystkich kibiców czeka mnóstwo atrakcji budujących wielkie piłkarskie święto. W tym zaraz po meczu spotkanie z piłkarzami, a na godzinę przed meczem, na boisku prezentacja nowej drużyny!

Zwyczajowo na dwie godziny przed meczem otwarte zostaną bramy stadionu i już od 16:30 będzie można skorzystać z atrakcji przygotowanych dla kibiców przez Lechię i Operatora PGE Areny. Na placu przy gokartach i naprzeciwko strefy VIP ustawione zostaną liczne dmuchańce dla dzieci, a obok nich grille. Specjalnie na tę okazję przygotowana została specjalna oferta! Piwo kosztować będzie jedyne 5 zł, tyle samo zapłacimy także za kiełbaskę z grilla!

Na placu gdzie pojawi się strefa Grill & Fun, koniecznie będzie trzeba być także po meczu! To tu właśnie zjawią się na spotkanie z kibica wszyscy piłkarze Lechii. Wzorem lutowego eventu w Galerii Bałtyckiej, będzie to czas na wspólne zdjęcia z zawodnikami, zebranie cennych autografów i rozmowy z Biało-Zielonymi.

Na trybunach przed meczem warto pojawić się natomiast już przed 17.30. O tej właśnie godzinie rozpoczniemy oficjalną prezentację drużyny Jerzego Brzęczka, z udziałem nowych piłkarzy - m.in. Grzegorza Kuświka, Mario Malocy, czy Marko Maricia. Każdy z zawodników pojawiających się na boisku wykopie w trybuny piłkę ze swoim autografem. Kibice będą mieli także szansę na wygranie większej liczby nagród – rozdane zostaną koszulki 70-lecia, flagi jubileuszowe, szaliki, a nawet cieszące się ogromnym popytem – koszulki meczowe! Wśród nagród będą także bilety na mecz Lechii z Juventusem.

Bilety na mecz z Schalke zakupić można na stronie bilety.lechia.pl lub w stacjonarnych punktach sprzedaży. Ceny rozpoczynają się już od 40 zł, jednak klub przygotował również wiele atrakcyjnych promocji.

Źródło: lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora